Yükleniyor...
Lütfen Bekleyiniz.

menu

Hakkımızda

Ana SayfaHakkımızda
Ana SayfaHakkımızda

Üniversitelere komşu, semte komşu

Eskişehir yoluna 100 metre mesafede bulunan Arsia Projesi, 2500 m²'lik bir alanda, lüks bir öğrenci rezidansı olarak planlanmıştır. Üniversite yıllarını daha konforlu bir hale getiren Arsia, yüksek standartlara sahip yeni nesil bir yaşam alanıdır. 500 adet yatak kapasitesi, 210 bağımsız oda ve birbirinden değerli 32 kiralanabilir alana sahip Arsia, Başkent Üniversitesi’ne yalnızca 50 metre uzaklıktadır.

Üniversite’nin 15 bin kişilik öğrenci ve öğretim görevlisi kadrosunun ihtiyaçlarını karşılayacak bir buluşma noktası olarak planlanan Arsia’da, restoranlardan kafelere, kırtasiyeden kuru temizlemeye kadar her türlü imkan yanı başınızda bulunmaktadır. 1500 m²'lik süpermarket alanı ile yürüyüş mesafesinde yer alan Arsia, güzel bir evden öte konfor, kolay ulaşım, sosyal yaşam, ekonomik ve güvenli bir yaşam alanı sunmaktadır.

Başkent Üniversitesi’ne 1 dk., Hacettepe Üniversitesi’ne 7 dk., ODTÜ’ye 12 dk., Çankaya Üniversitesi’ne 7 dk., Bilkent Üniversitesi’ne 12 dk., TOBB Üniversitesi’ne 14 dk. uzaklıkta bulunan Arsia, derse yetişmek ya da okuldan dönmek için zaman kaybından kurtulmanızı sağlamaktadır.

Lokasyon

Başkent Üniversitesi Eskişehir Yolu Kampüsü Girişi

Proje Teslim Tarihi

Haziran 2015

Proje Açılış Tarihi

Eylül 2015

Teknik Özellikler

500 araç açık - kapalı otopark alanı
43.000 m² Kapalı İnşaat Alanı
32 Mağaza Sayısı
Alışveriş - Rezidans Tipi

Konutlara Konumu

Çamlık Parkı sitesi 2 dk
Başkent Park Evleri 2dk
Park Onat Sitesi 2dk
Hayal Park Evleri 2dk
Mesa Çamlıpark 2dk
Kozz Ankara 3,5dk
Konut Kent 4dk
Bağlıca 5dk
Yaşam Kent 3 dk

Üniversitelere Konumu

Başkent 1dk
Çankaya 7dk
Hacettepe 7dk
Bilkent 12dk
TOBB 12dk
ODTÜ 14dk